Inteligentny zamek Gerdalock V3

Nowy, mniejszy, bezpieczniejszy, szybszy i silniejszy.

Gerdalock
Kilka słow o nowym zamku

Gerdalock

Zamek Gerdalock V3 łączy elegancję oraz minimalistyczny design, charakterystyczny dla projektów skandynawskich z wytrzymałą i masywną konstrukcją. Urządzenie wspiera najnowsze technologie łączności bezprzewodowej - Bluetooth, Z-Wave oraz Apple Home Kit. Najnowsza wersja Gerdalock V3 została usprawniona w stosunku do poprzednika. Nowy zamek jest mniejszy, szybszy, posiada silniejszy silnik a dzięki zastosowaniu metody szyfrowania AES 256 jest również najbezpieczniejszym tego typy urządzeniem na rynku. W rezultacie możemy zaoferować produkt o bardzo wysokiej jakości, utrzymany w bardzo atrakcyjnej formie i dostępny w bardzo niskiej cenie. 

Wygoda na codzień

Używaj swojego smartfonu (iOS/Android) aby zamykać i otwierać drzwi i nigdy więcej nie przejmuj się, że zgubisz klucze albo zapomnisz kodu. Z dowolnego miejsca na świecie możesz udostępnić innym osobom ograniczony a nawet nieograniczony dostęp do Twojego domu lub biura lub apartamentu na wynajem, mając jednocześnie podgląd na to kto i kiedy wchodzi i wychodzi z pomieszczeń. Inteligentny zamek Gerdalock może być zamontowany na każdych drzwiach a montaż jest na tyle prosty, że poradzi sobie z nim praktycznie każdy. Instalacja trwa ok. 10 minut.

DANALOCK czy GERDALOCK

Nowy, mniejszy, bezpieczniejszy, szybszy i silniejszy.

W Polsce zdecydowanie GERDALOCK.

Napęd zamka jest taki sam - zaprojektowany i produkowany jest w Danii przez firmę Poly-Control.
Różnicę stanowią jednak wkładki oferowane wraz z napędem. Nie bez znaczenia jest również własna aplikacja.

Wraz z zamkiem GEDRALOCK klient otrzymuje najwyższej jakości certyfikowane w najwyższej klasie bezpieczeństwa euro-wkładki. Charakteryzują się one znacznie wyższą jakością niż dostarczane przez Poly-Control. Dodatkowo, poza wersją wkładek na pojedynczy zbierak Gerda oferuje również wkładki na zębatke.

Porównanie parametrów

Model Bluetooth Z-Wave Home Kit Aplikacja Smartfon Otwieranie zdalne
Bluetooth Bridge Automatyka Z-Wave System Alarmowy
Zamek V2 BT tak 4.x nie nie tak tak, urządzenie iOS nie nie
Zamek V2 BT+ZW tak 4.x tak nie tak tak, urządzenie iOS tak tak, przez automatykę domu
Zamek V3 BT tak 4.x nie nie tak tak, urządzenie iOS nie nie
Zamek V3 BT+ZW tak 4.x tak nie tak tak, urządzenie iOS tak tak, przez automatykę domu
Zamek V3 HK tak 4.x nie tak tak, tylko przez Home Kit tak, za pomocą AppleTV nie nie

 

Uwagi

 1. Automatyka Z-Wave: zamek można zintegrować w systemach automatyki domu (inteligentny dom) pracującymi w oparciu o protokół Z-Wave (np. Fibaro)
 2. Zdalny dostęp dla zamków BT jest możliwy za pomocą urządzenia Apple iOS z zainstalowanym oprogramowaniem DanaBridge. Tylko dla platformy Apple iOS
 3. Dla zamków w wersji Home Kit możliwe jest zdalne sterowanie za pomocą odpowiednio skonfigurowanej AppleTV gen. 4 lub nowszej
 4. Integracja z systemem alarmowym umożliwia zarządzanie zamkiem przez system alarmowy. Wymaga zintegrowanego systemu automatyki domu Z-Wave

Zalety i funkcje

 • Zapomnij o kluczach
 • Szybko sprawnie otwieraj i zamykaj
 • Kontrola dostępu z dowolnego miejsca na świecie
 • Kontrolowany w czasie dostęp do lokalu
 • Wiele możliwości komunikacji
 • Intuicyjna obsługa
 • Rejestr zdarzeń
 • Integracja z systemami automatyki domowej

perspective phone
dual phone

Nie potrzebujesz klucza

Czasy w których obawiałeś się, że zgubisz klucz już minęły. Wszystko czego teraz potrzebujesz to zastukać w ekran swojego smartfona. Możesz w prosty sposób wygenerować i wysłać wirtualny klucz z dowolnego miejsca, używając w tym celu aplikacji Gerdalock 2017 ze smartfonu/tabletu lub z komputera za pomocą specjalnej aplikacji. Aplikacja dla komputerów - Danalock Home jest zaprojektowana z uwzględnieniem jak największej ergonomii i łatwości użycia – za jej pośrednictwem możesz zarządzać wszystkimi swoimi wirtualnymi kluczami – w czasie rzeczywistym.

Szybko sprawnie otwieraj i zamykaj

Zajęte ręce? Nic prostszego niż ustawić tryb pracy zamka Gerdalock aby wyczuwał Twoje wejście w strefę czuwania i automatycznie otworzył drzwi, gdy tylko do nich podejdziesz. Naturalnie bezpośrednio po Twoim wejściu zamek może się automatycznie zamknąć.

dual phone

Kontrola dostępu z dowolnego miejsca na świecie

Niektóre zdarzenia występują w powtarzalny sposób każdego dnia, każdego tygodnia itp. Często angażują one te same osoby. Z zamkami Gerdalock z łatwością możesz zdefiniować nie tylko kto może otworzyć zamek swoim wirtualnym kluczem ale również w jakich godzinach to jest możliwe. Oczywiście „klucz” jest przechowywany w smartfonie użytkownika. Możesz w prosty sposób zdefiniować „okienka czasowe” w których dajesz dostęp dla pracowników w firmie czy też innych osób dbających o Twoje biuro czy dom. Z zamkiem Gerdalock Twoi goście już nigdy nie będą czekać na pod drzwiami – bez względu na okoliczności, które mogą utrudnić Ci dotarcie na czas! Wystarczy do tego smartfon lub inne narzędzie (komputer, tablet) zapewniające dostęp do Internetu.

Wiele możliwości komunikacji

Zamek Gerdalock w wersji obsługującej komunikację Z-wave możesz kontrolować korzystając z wielu różnych systemów bezprzewodowej automatyki budynkowej. W zależności od systemu, możesz posłużyć się smartfonem, tabletem, komputerem lub pilotem (tym samym, którym np. otwierasz bramę garażową lub uzbrajasz alarm) czy dowolnym wyłącznikiem. W zależności od systemu i jego konfiguracji możesz to zrobić zdalnie lub będąc na miejscu.

Rejestr aktywności

Będąc nawet daleko od biura czy domu – za pośrednictwem smartfonu lub komputera zobaczyć kto wchodzi i wychodzi z kontrolowanych przez Ciebie pomieszczeń. Poziom zużycia baterii jest również monitorowany i rejestrowany. Gdy pozostała energia osiąga niski poziom, z odpowiednim wyprzedzeniem otrzymasz informację o konieczności wymiany baterii. Zamek Gerdalock V3 zasilany jest czterema bateriami typu CR123A a przybliżony czas pracy wynosi około 12 miesięcy.

dual phone

Współpraca z innymi systemami

Chciałbyś korzystać z zalet zamka Gerdalock w innych systemach lub programach? Najczęściej jest to możliwe! Jednym z aspektów, do którego dołożono szczególnie dużo uwagi jest uniwersalność i elastyczność zamka Gerdalock. Wykwalifikowani specjaliści mogą zintegrować zamek w wielu różnych systemach automatyki budynków oferowanych aktualnie na rynku. Dzięki temu Gerdalock doskonale sprawdzi się w systemach rezerwacji oraz kontroli dostępu nie tylko do domu czy biura ale również hotelu, domków letniskowych przeznaczonych na wynajem i innych podobnych rozwiązaniach.