Instrukcja Oglądnij Kup

danalock rewolucja
w bezpieczestwie

danalock - aplikacja

Bez kluczy. Wystarczy twój telefon.

Używaj swojego smartfonu (Apple / Android) aby zamykać i otwierać drzwi i nigdy więcej nie przejmuj się, że zgubisz klucze albo zapomnisz kodu. Z dowolnego miejsca na świecie możesz udostępnić innym osobom ograniczony a nawet nieograniczony dostęp do twojego domu lub biura, mając jednocześnie podgląd na to kto i kiedy wchodzi i wychodzi z pomieszczeń. Inteligentny zamek danalock może być zamontowany na każdych drzwiach a montaż jest na tyle prosty, że poradzi sobie z nim praktycznie każdy. Instalacja trwa ok. 10 minut.

Niewielki, dyskretny, wytrzymały i duński

Najmniejszy zamek w najbardziej konkurencyjnej cenie dostępny na rynku

Zamek danalock łączy elegancję oraz minimalistyczny wygląd: charakterystyczny dla projektów skandynawskich z wytrzymałą i masywną konstrukcją wykonaną z anodyzowanego aluminium. To wszystko wspiera najnowsze technologie łączności bezprzewodowej: Bluetooth i Z-Wave. Zastosowane zielone i czerwone diody oraz sygnalizacja dźwiękowa sprawia, że obsługa i użytkowanie zamka jest intuicyjna a duży przycisk umieszczony w centralnej jego części ułatwia dostęp do twych pomieszczeń. W rezultacie możemy zaoferować produkt o bardzo wysokiej jakości, utrzymany w bardzo atrakcyjnej formie i dostępny w bardzo niskiej cenie.

Zamek danalock jest produktem zaprojektowanym i opatentowanym przez firmę Poly-Control. DanaLock – kopiowany – ale nigdy nie skopiowany.

Zobacz zamki danalock w naszym sklepie

Przejdź do sklepu

Poly-Control projektuje i produkuje zamki do drzwi oraz produkty automatyki budynków od ponad dekady, zdobywając w tym czasie niepodważalne i cenne doświadczenia. Prezentowany produkt, zamek danalock jest wynikiem intensywnych badań oraz rozwoju produktu. Ten unikalny produkt oferujemy naszym klientów w trzech różnych wersjach:

  1. Pierwsza: dla wszystkich smartfonów używających technologii Bluetooth
  2. Druga: z technologią Z-wave , umożliwiającą integrację w systemach automatyki budynków
  3. Trzecia: z wbudowanymi obiema powyższymi rozwiązaniami komunikacji.

Nie potrzebujesz klucza

Czasy w których obawiałeś się o to, czy nie zgubisz klucza już minęły. Wszystko czego teraz potrzebujesz to zastukać w ekran twojego smartfonu. Możesz w prosty sposób wygenerować i wysłać wirtualny klucz z dowolnego miejsca, używając w tym celu aplikacji danalock z smartfonu lub z komputera. Aplikacja dla komputerów, danalock Home jest zaprojektowana z uwzględnieniem jak największej ergonomii i łatwości użycia – za jej pośrednictwem możesz zarządzać wszystkimi swoimi wirtualnymi kluczami – w czasie rzeczywistym.

Szybko otwierasz i zamykasz

Zajęte ręce ? Nic prostszego niż ustawić tryb pracy zamka danalock aby wyczuwał twoje wejście w strefę czuwania i automatycznie otwierał drzwi, gdy tylko do nich podejdziesz. Naturalnie bezpośrednio po Twoim wejściu zamek może się automatycznie zamknąć.

Kontrolowany w czasie dostęp do pomieszczeń

Niektóre zdarzenia występują w powtarzalny sposób, każdego dnia, każdego tygodnia itp. Często angażują one te same osoby. Z zamkami danalock z łatwością możesz zdefiniować nie tylko kto może otworzyć zamek swoim wirtualnym kluczem, ale również w jakich godzinach to jest możliwe. Oczywiście klucz jest przechowywany w smartfonie użytkownika. Możesz w prosty sposób zdefiniować „okienka czasowe” w których dajesz dostęp dla pracowników w twojej firmie czy też innych osób dbających o twoje biuro czy dom. Z zamkiem danalock twoi goście już nigdy nie będą czekać na ciebie pod drzwiami – bez względu na okoliczności, które mogą utrudnić ci dotarcie na czas! Wystarczy do tego twój smartfon lub inne narzędzie (komputer, tablet) zapewniające dostęp do Internetu.

Wiele możliwości komunikacji.

Zamek danalock w wersji obsługującej komunikację Z-wave możesz kontrolować korzystając z wielu różnych systemów bezprzewodowej automatyki budynkowej. W zależności od systemu, możesz posłużyć się smartfonem, tabletem, komputerem pilotem (tym samym, którym np. otwierasz bramę garażową lub uzbrajasz alarm) czy dowolnym wyłącznikiem. W zależności od systemu i jego konfiguracji możesz to zrobić zdalnie lub będąc na miejscu.

Rejestr aktywności.

Możesz nawet zdalnie (będąc daleko od biura czy domu) – za pośrednictwem smartfonu lub komputera zobaczyć kto wchodzi i/lub wychodzi z pomieszczeń. Poziom zużycia baterii jest również monitorowany i rejestrowany. Gdy pozostała energia osiąga niski poziom, z odpowiednim wyprzedzeniem otrzymasz informację o konieczności wymiany baterii. Średnia żywotność baterii może wynosić nawet dwa lata.

Współpraca z innymi systemami.

Chciałbyś korzystać z zalet zamka danalock w innych systemach lub programach ? Najczęściej jest to możliwe! Jednym z aspektów, do którego dołożono szczególnie dużo uwagi jest uniwersalność i elastyczność zamka danalock. Wykfalifikowani specjaliści mogą zintegrować zamek w wielu różnych systemach automatyki budynków oferowanych aktualnie na rynku. Dzięki temu danalock doskonale sprawdzi się w systemach rezerwacji oraz kontroli dostępu nie tylko do domu czy biura ale również hotelu, domków letniskowych przeznaczonych na wynajem, i innych podobnych rozwiązaniach.

Prosta instalacja w 4 krokach

Krok 1

Zdemontuj aktualny zamek

Zdemontuj aktualny zamek – demontując jego wkład.

Następnie postępując zgodnie z instrukcją – wybierz wkładkę zamka właściwą dla rodzaju twoich drzwi.

Krok 2

Zamontuj tabliczkę adaptacyjną

Używając śrub z demontażu starego zamka zamontuj tabliczkę instalacyjną.

Krok 3

Zamontuj zamek Danalock

Używając śrub wchodzących w skład kompletu: zamontuj zamek danalock do tabliczki. Usuń paski izolujące baterie (ewentualnie podłącz kabel baterii: w zależności od wersji zasilania), następnie przetestuj zamek poprzez naciśnięcie przycisku na zamku przez krótką chwilę. Zamek powinien zacząć się obracać. Zamontuj zaślepkę baterii.

Krok 4

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację danalock i skonfiguruj twój zamek. Możesz ustawić kierunku obrotów (zgodny lub przeciwny do ruchy wskazówek zagada, kąt obrotu itp.: sprawdź w instrukcji).

GRATULACJE: możesz już zacząć używać twój zamek

Wyprodukowany by pasować do każdych drzwi

Zobacz wideo instrukcje montażu, do każdej z oferowanych wersji zamka Danalock.

Więcej informacji

Ogólne:
Czy mogę kupić zamek DanaLock w Polsce? TAK, już dzisiaj możesz złożyć zamówienie – dostarczymy zamówiony zamek w ciągu tygodnia. Nasza firma rozpoczęła stałą współpracę z producentem i od 01marca 2015 produkty będą dostępne “od ręki”.
Jak bezpieczny jest zamek DanaLock? Zamek danalock używa kodowanej transmisji danych o najwyższym stopniu zabezpieczenia, analogicznej do stosowanych w bankowości elektronicznej. Każdy przesyłany bit jest kodowany dwukrotnie aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Twoje elektroniczne klucze są również zabezpieczone osobistym hasłem. Hasło może być sparowane z jednym, konkretnym telefonem tak aby można było sterować zamkiem wyłącznie z zarejestrowanego urządzenia.
Skąd wiadomo, że baterie są słabe? Sygnał akustyczny jest emitowany za każdym razem, gdy zamek jest używany. Dodatkowo wysyłany jest e-mail z ostrzeżeniem.
Instalacja:
Jak zainstalować zamek DanaLock? Instalacja jest maksymalnie uproszczona – każdy powinien dać sobie radę.

Proszę zapoznać się z instrukcją dostępną na stronie internetowej http://dev.net-place.pl/danalock/faq.html
Czy będzie pasował do moich drzwi? Zamek danalock pasuje do większości zamków drzwiowych. Skonstruowano go w taki sposób, aby można było wykorzystać otwory montażowe oraz śruby pozostałe po demontażu dotychczasowego zamka – nie jest konieczna dodatkowa adaptacja czy prace montażowe. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt i przesłanie fotografii zamka, który zamierzacie Państwo zastąpić. Proszę o wysłanie maila na adres: biuro@bip-kon.pl
Płytka instalacyjna powinna zostać zamontowana do drzwi, których otworów powinienem użyć? Okrągłe otwory służą do umieszczenia w nich elementów sprzęgających wkładki. Owalne otwory służą do montażu zamków w innych standardach. Proszę o zapoznanie się ze szczegółową instrukcją montażu na stronie: http://dev.net-place.pl/danalock/faq.html
Zainstalowałem zamek, ale wydaje się, że nie ma on dość siły aby obracać mechanizmem. Co mam zrobić? Taka sytuacja może być związana z bateriami. Procesy chemiczne w ogniwach litowych mogą wymagać kilkukrotnego uruchomienia zamka nim uzyskają pełną sprawność (po długim okresie od produkcji do uruchomienia). Powinno to ustąpić po około 20 cyklach użycia zamka. Proszę również upewnić się, czy element łączący wkładkę zamka z mechanizmem został prawidłowo docięty (nie jest zbyt długi). Być może konieczne będzie dodatkowe skrócenie elementu. Prosimy również sprawdzić, czy płytka montażowa jest zamontowana prawidłowo i wszystkie otwory w płytce są umieszczone współosiowo z otworami w drzwiach.
Czy wszystko co będzie potrzebne jest w zestawie? TAK! Wszystko czego potrzebujesz aby zamontować zamek Danalock otrzymujesz w pudełku.
Smartfony:
Czy mogę użyć mojego telefonu? Funkcjonalność Z-Wave:
Dostęp zdalny poprzez Z-Wave wymaga jedynie smartfonu z zainstalowaną dowolną przeglądarką internetową.

Technologia Bluetooth 4.0 (Bluetooth Smart Technology).
iPhone: Technologia Bluetooth 4.0 jest oferowana w iPhonach od modelu 4S, w urządzeniach 4S, 5, 5S, 5C, 6 oraz 6Plus.

Android: Proszę o sprawdzenie wersji smartfona pod kątem obsługi Bluetootch 4.0. Większość najnowszych aparatów pracujących na platformie Android obsługuje technologię Bluetooth Smart/BLE. Najnowsza wersja: Android 4.4 KitKat musi być kompatybilna z telefonem.

Windows Phone: Obecnie pracujemy nad aplikacją dla systemu Windows Phone. Przewidywany termin wprowadzenia aplikacji to 1kwartał 2015.
Czy mogę wykasować klucze gdy utracę telefon? TAK, można usunąć elektroniczne klucze z telefonu. Rekomendujemy aby zawsze stosować dodatkowe zabezpieczenie telefonu w postaci kodu PIN. Jeżeli będzie to potrzebne klucze mogą być wykasowane przy użyciu innego telefonu lub komputera poprzez Internet.
Co gdy bateria mojego telefonu jest wyczerpana? Możesz użyć dowolnego telefonu obsługującego technologię Bluetooth 4.0 Jeżeli twój zamek danalock o wersja z Z-Wave, możesz również użyć dowolnego telefonu lub komputera z zainstalowaną przeglądarką internetową. Naturalnie wciąż możesz użyć standardowego klucza.
Instalacja w sieci Bluetooth:
Jak wykonać reset do ustawień fabrycznych? Naciśnij i przytrzymaj przycisk zamka do czasu usłyszenia 10 sygnałów dźwiękowych. Po dziesiątym sygnale zamek wyemituje jeszcze jeden (inny) dźwięk, potwierdzający przeprowadzenie przywrócenia parametrów fabrycznych. Następnie zamek wykona obroty w obu kierunkach. Proszę odczekać jeszcze 30 sek. przed ponowną konfiguracją zamka. Szczegółowa instrukcja znajduje się na naszej stronie: http://dev.net-place.pl/danalock/faq.html
Jak zsynchronizować czas w zamku danalock? W celu synchronizacji wybierz odpowiednią strefę czasową a następnie naciśnij „zamknij” lub „otwórz” w twoim interfejsie użytkownika. Upewnij się, czy ustawiono odpowiednią strefę czasową.
Z-Wave: Jak dodać zamek do mojej sieci Z-Wave? Uruchom tryb uczenia się w centralce systemu. Następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk do czasu usłyszenia podwójnego dźwięku.
Czy status zamka ulegnie zmianie, po użyciu standardowego (mechanicznego) klucza? Komunikacja Z-Wave używa uzyskiwania statusu zamka wyłącznie ze sterowania elektronicznego, nie reaguje na mechaniczne otwieranie lub zamykanie. Tym nie mniej konstrukcja zamka przewiduje to i możliwe jest wykonanie dodatkowej procedury zamknięcia lub otwarcia zamka. To może zresetować zamek po użyciu klucza. Może być słyszalny odgłos pracy sprzęgła napędu zamka ale to NIE MOŻE USZKODZIĆ mechanizmu.
Zainstalowałem zamek danalock, ale nie mogę podłączyć się do niego z zewnątrz. Co mam zrobić? Proszę przestawić parametr "antena" ustawieniach danalock. Więcej szczegółów znajduje się w instrukcji dostępnej na naszej stronie: http://dev.net-place.pl/danalock/faq.html
Jakie produkty są planowane ? Na początek roku 2015 planujemy wprowadzenie nowych produktów. Firma Poly Control skupia się na ciągłym rozwijaniu oferty innowacyjnych produktów adresowanych dla rynku automatyki budynków. Aktualne projekty obejmują nowe urządzenia, uzupełniające zamki danalock. Zapraszamy ponownie na naszą stronę – po nowe informacje.
Co z technologią bliskiego zasięgu NFC/RFID? Na obecnym etapie firma Poly Control nie planuje dołączyć technologii NFC lub RFID. Zamki dalanock w pełni obsługują technologię Bluetooth 4.0 i z uwagi oferowany przez nią poziom bezpieczeństwa oraz funkcjonalność nie są planowane zmiany w tym zakresie.
Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności firmy Poly Control